Idziesz do kumpeli w odwiedziny, ponieważ ma urodziny? Wiadomo, że kupno prezentu to jednak z trudniejszych czynności. Wiadomo, że wybierając jakiś produkt, chcemy, aby się podobał znajomej. Jeśli znamy osobę bardzo dobrze i wiemy, co lubi to nie ma problemy. Gorzej w sytuacji, kiedy nie widujemy jej często.

Zazwyczaj największy problem top kupno słodyczy. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie mamy pewności czy dana osoba lubi np. nadzienie truskawkowe w czekoladzie lub co gorsza, czy nie jest uczulona na jakiś składnik. Niestety nie jesteśmy w stanie tego, ani przewidzieć ani zgadnąć. Najlepszym sposobem jest, więc kupno czegoś uniwersalnego. Nie chodzi tu o ciastka czy batoniki, ale o lizaki. Z pewnością z uczuleniem na któryś składnik lizaków nie będziemy mieli styczności, więc istnieją małe szanse na to, że koleżanka akurat ma. No chyba, że ktoś cierpi na cukrzycę, ale to z pewnością byśmy wiedzieli.

Lizaki, jako podarunek

Mówiąc o lizakach nie mamy na myśli zwykłych jednokolorowych cukierków na patyku, które nie zachęcają ani wyglądem, ani co gorsza smakiem. W tym przypadku chodzi o coś znacznie lepszego, czyli Lizaki Be Happy. Są wyjątkowe nie tylko pod względem wyglądu, który kojarzy nam się z emotkiem wysyłanym w SMS-ach, wywołuje uśmiech na twarzy, ale także doskonale smakuje, co nie zawsze idzie w parze. Lizaki będą doskonałym prezentem także ze względu na to, ze możemy kupić ich dużo więcej, dzięki czemu, solenizant może je jeść jeszcze długo, zabierać do szkoły czy pracy.

Decydując się na Lizaki Be Happy nie tylko podarujesz wyjątkowy smakołyk znajomej, ale także zaskoczysz wszystkich pomysłowością.

Lizaki na imprezie

Zastanawiasz się, jaki wkład w imprezę mogą mieć Lizaki Be Happy? Bardzo proste, są świetna przekąską. Nie chodzi tu tylko o ich smak, ale także o higienę. Ponieważ są one pakowane w papierki, nie dotyka ich połowa imprezowiczów mających z pewnością ręce pełne bakterii. Jeśli więc lubisz mieć czyste pożywienie to taki smakołyk będzie dokonały.

Kolejną zaleta jest fakt, że lizaki się nie kruszą, nie kapie z nich itp. Dzięki temu nie da się nimi nabałaganić. Jedyna kwestią mogą być papierki, ale pozbieranie ich w porównaniu do odkurzania całego domu z ciastek, to pestka.   

Następna cecha dla Lizaków Be Happy to łatwa podzielność. Jeśli upieczesz placka to masz trochę zabawy z pokrojeniem go na odpowiednie kawałki. Z lizakami takich kłopotów nie ma, ponieważ ich przygotowanie ogranicza się do wrzucenia do miski. 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *