Jako klienci coraz częściej decydujemy się na zakupy różnorodnych produktów spożywczych właśnie przez internet. Jest to opcja dla wielu wygodniejsza oraz tańsza, chociaż w przypadku klasycznych sklepów internetowych nie zawsze się sprawdza – tyczy się to produktów, które możemy uznać za te pierwszej potrzeby. Same słodycze jednak coraz częściej kupowane są właśnie w taki sposób, coraz więcej można znaleźć ich również na portalach aukcyjnych. Dzisiaj przyjrzymy się ofercie słodyczy oferowanej przez hurtownię Kuri i zaprezentujemy, czemu właśnie zakupy przez internet zyskują coraz większe grono zwolenników.

Jakie są największe zalety zarówno internetowych sklepów ze słodyczami, jak i również robienia w nich zakupów? Jest ich naprawdę sporo. Przede wszystkim – oferta jest po prostu ogromna. Nie ma się co oszukiwać, takiej ilości słodyczy nie znajdzie się nawet w dużym i dobrze wyposażonym hipermarkecie. Oferta jest też na tyle rozbudowana, że właśnie w sklepie Kuri można kupić słodycze, które normalnie są niemal niedostępne.

Same słodyczy kupowane przez internet są też po prostu tańsze. Oczywiście trzeba uwzględnić, że konieczna jest zapłata za przesyłkę, te jednak z roku na roku po prostu tanieją. Ceny słodyczy są na tyle okazyjne, że już przy zakupie kilku niekoniecznie ogromnych opakowań słodyczy, zakup taki jest już opłacalny. W hurtowni Kuri dostępne są zarówno małe opakowania słodyczy, jak i również te naprawdę duże, przekraczające nawet kilka kilogramów – wszystkie zależy od naszych potrzeb i preferencji, jednak w obu wypadkach znajdziemy tutaj po prostu słodycze dla siebie, w odpowiadającym nam wielkościowo opakowaniu.

Czas jednak na więcej konkretów, poznajmy fragment oferty sklepu Kuri i zobaczmy, jakie słodyczy mają do zaoferowania!

Cukierki

Jest ich naprawdę wiele, bo blisko 100 rodzajów! Każdy więc na pewno znajdzie tutaj coś dla siebie. Jak już wspominaliśmy, jeżeli mowa o wielkości opakowań naszych słodyczy, jest ona naprawdę różna – możemy trafić jednakowo na malutkie opakowania o wadze 80 g, możemy również trafić na opakowania, których waga sięga nawet 3 kg.

Zobaczmy jednak jakie konkretne rodzaje cukierków Kuri ma nam do zaoferowania. Wśród nich znajdują się m.in. cukierki pudrowe, miętowe karmelki, cukierki z gumą w środku, popularne cukierki Halls, landrynki o różnych smakach, lentilki, ogrom cukierków owocowych, krówki, cukierki z galaretką, jogurtowe, z proszkiem w środku, cukierki Sląskie i wiele, wiele innych! Zapraszamy oczywiście do zapoznania się z całą ofertą – jest ona dostępna pod adresem http://www.kuri.com.pl/cukierki,c16,s2.html.

Lizaki

Oto kolejne słodycze, którym chcemy przyjrzeć się dokładnie. W tym przypadku czekają na nas nie tylko różne smaki, ale również róże kształty! W tym przypadku znajdziemy też zarówno lizaki pojedyncze, jak i pakowane w opakowanie np. po 100 sztuk. Co ważne, w tym drugim przypadku cena jednostkowa wynosi tylko 39 zł za sztukę – jak już wspominaliśmy, ceny w hurtowni Kuri są naprawdę niskie.

Kuri oferuje swoim klientom lizaki z gumą oraz innym nadzieniem, o smaku coli, ogrom lizaków owocowych, klasyczne lizaku Chupa Chups, lizaki w kształcie różnorodnych zwierza (od kogutów po biedronki!), lizaki w kształcie serca oraz ogrom lizaków związanych tematycznie z różnymi świętami i uroczystościami.

Należą do nich m.in. Walentynki, Święta Wielkanocne czy Halloween. W ofercie odpowiednio wcześniej, znajdziemy lizaki w kształcie czaszek, serduszek czy wielkanocnych pisanek. Słodycze tego typu idealnie sprawdzą się podczas tematycznych imprez, jakie często są organizowane np. z okazji Halloween. Pełną ofertę lizaków można zobaczyć pod adresem http://www.kuri.com.pl/lizaki,c29.html.

Dodatkowo, Kuri oferuje swoim klientom również wspaniałe lizaki 3D! Pełna oferta dostępna jest pod adresem http://www.kuri.com.pl/lizaki-3d-nowosc,c77.html – znajdziemy tutaj lizaki w kształcie czaszek, pojazdów Formuły 1, spinnerów, klocków, pokemonów czy serduszek. Są one do tego naprawdę tanie – w tym przypadku cena jednostkowo często nie przekracza nawet 2 zł, a lizaki prezentują się naprawdę imponująco!

Żelki

Ostatnim rodzajem słodyczy, na którym dzisiaj się skupimy, są właśnie żelki. W ofercie sklepu Kuri znajdują się nie tylko popularne chyba na całkiem świecie żelki marki Haribo, ale również ogrom tych słodyczy pochodzących od innych producentów. Oczywiście można oczekiwać, że będziemy mieli do wyboru nie tylko opakowania różnej wielkości, ale również różne kształty czy smaki żelków. Znajdziemy tutaj zarówno te z sokami czy innym nadzieniem w środku, jak i również te w kwaśnej posypce. Poza żelkami w kształcie zwierząt trafimy również na ogromne żelki w kształcie kabli lub pasków. Na brakuje również żelków w kształcie i o smaku Coca-Coli.

Widać więc, że oferta słodyczy w hurtowni Kuri jest naprawdę szeroka. Zachęcamy do sprawdzenia jej całej, pod adresem Kuri.com.pl. Gwarantujemy, że czekają na Was nie tylko słodyczy najwyższej jakości, ale również w najlepszych cenach – a to chyba połączenie idealne, prawda?

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *