Co wspólnego mogą mieć ze sobą słodycze i biżuteria? Otóż słodkościami można na przykład ozdobić rękę, a poźniej delektować się niezwykłą bransoletką. Taka słodka biżutera wykonywana jest z cukierków pudrowych, które łączą w sobie doskonały smak i łatwość w jedzeniu.

Słodka biżuteria wykonywana jest z cukierków pudrowych. Podstawowy składnik tych wyrobów stanowi grubo zmielony cukier puder oraz cukier rafinowany lub kryształ biały specjalny odznaczający się wyższym stopniem czystości i zabarwieniem poniżej 1deg; Strammera.

Substancje posiadające działanie wiążące, które dodawane są do cukru umożliwiają uformowanie wyrobu w postaci pastylek, które charakteryzują się suchą, gładką i lśniąca powierzchnią. Ich barwy są naturalne, pastelowe.

Cukierki pudrowe odznaczają się wyraźnym zapachem i występują w wielu smakach, np. miętowym, owocowym, kakaowym czy mlecznym.

Takie cukierki świetnie sprawdzają się w roli materiału na oryginalną biżuterię, która z pewnością przypadnie go gustu zarówno tym młodzym, jak i starszym łasuchom.

Pudrowe bransoletki

Bransoletki pudrowe na rękę to nie tylko smakowite słodycze, ale także pomysłowy gadżet na urodzinowe przyjęcie dziecka czy inną wyjątkową okazję. Kuszące kolorami i owocowym smakiem cukierki połączone są gumką.

Pudrowe naszyjniki

A może pyszne cukierki pudrowe w formie naszyjnika? Taki pudrowy naszyjnik może składać się z wielu pudrowych cukiereczków o różnych kolorach i smakach.

Pierścionki z cukierków pudrowych

Taki słodki pierścionek sprawi, że nie jedna dziewczynka poczuje się jak księżniczka. Pierścionki wykonane z pudrowych cukierków dostępne są w wielu kolorach i smakach.

Pudrowe zegarki

Zegarek wykonany z cukierków pudrowych to kolejny unikatowy element biżuteryjny, który sprawi radość nie jednemu miłośnikowi słodyczy. Zawieszone na gumce cukierki w różnych kolorach i smakach może nie pokażą godziny, ale z pewnością dostarczą rozkoszy podniebieniu.

Gdzie kupić pudrową biżuterię?

Jeżeli organizujemy przyjęcie urodzinowe dla dziecka warto zapewnić wszystkim przybyłym gościom te słodkie gadżety. Pudrową biżuterię można kupić na przykład w internetowej hurtowni słodyczy. Pudrowe bransoletki w opakowaniach zbiorczych po 48 sztuk to wydatek około 25 zł. Natomiast 70 sztuk słodkich naszyjników kupimy w cenie około 45 złotych.

Pierścionki z cukierków pudrowych dostaniemy w opakowaniu zbiorczym (4 sztuki), w cenie około 3 złotych. Z kolei za 48 sztuk zegarków z cukierków pudrowych zapłacimy około 25 złotych.
Wszystkie pudrowe elementy biżuterii są pakowane osobno, w kolorowe pojemniki, np. kartonowe pudełka czy tuby.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *