Jako konsumenci coraz częściej decydujemy się na zakup bardzo różnorodnych produktów przez internet. Wiele osób jednak podchodzi do nich sceptycznie, gdy mowa o produktach spożywczych, w tym oczywiście i słodyczach. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno produkty spożywcze, jak i właśnie słodyczce są zamawiane przez internet znacznie częściej. Z czego to wynika?

Powodów jest przynajmniej kilka. Najważniejszym z nich jest to, że słodycze mają po prostu długą datę przydatności do spożycia, stąd ich zakup przez internet jest możliwy. Coraz większa ilość osób ceni sobie również dostęp do słodyczy różnorodnych, niestandardowych czy tych, które są do nas sprowadzane zza granicy, gdyż w Polsce nie jest prowadzona ich oficjalna dystrybucja. Dostępność ich wszystkich w internecie jest znacznie większa. Standardowo większość z nich stacjonarnie dostępna jest tylko w sklepach specjalistycznych czy tych z zagraniczną żywnością, których nie jest wiele, dodatkowo są dość drogie.

O samych cenach również zapomnieć nie można – czy to słodycze standardowe, czy dostępne jedynie w kilku krajach na świecie, te zamawiane przez internet niemal zawsze są tańsza a dość często nawet znacznie. Jeżeli chcemy oszczędzić, to decydujemy się właśnie na zakupy przez internet – tak robimy z bardzo wieloma produktami, podobnie zaczyna dziać się z żywością, ze słodyczami włącznie.

Klienci nie zapominają również o wygodzie takich zakupów. Wszystko dostępne jest na jednej stronie, mamy opcje szybkich i wygodnych płatności a do tego opcji dostawy jest naprawdę wiele – kurier, listonosz, dostawa do paczkomatu, do domu lub do pracy – każdy wybierze z nią tę, która będzie najbardziej atrakcyjna i po prostu wygodna. Opcją alternatywną często są zakupy w dużych sklepach, gdzie znalezienie wszystkich produktów nie jest proste a całe zakupy stają się po prostu meczące, gdy do przejechania przed nami jest niemal cały sklep. Znacznie przyjemniej jest wybrać wszystko kilkoma kliknięciami, równie szybko i łatwo dokonać płatności a na końcu tylko odebrać paczkę.

Nie można też nie wspomnieć o bezpieczeństwie – jako kupujący coraz bardziej przekonujemy się do płatności przez internet, podobnie jest z samymi sklepami internetowymi – nie boimy się wycieku danych czy kradzieży naszych pieniędzy. Z tego powodu pozwalamy sobie na zakup coraz większej ilości rzeczy, które jeszcze nie tak dawno kupowaliśmy jedynie w sklepach stacjonarnych.

Całość składa się na to, że zakupy słodyczy przez internet naprawdę okazują się znakomitą opcją. Możemy decydować się na większe zapasy, dzięki czemu mamy szansę na darmową dostawę, co jeszcze bardziej ogranicza nasze koszty. Wszystko jest wygodne, bezpieczne, dopasowane do naszych potrzeb i często małej ilości wolnego czasu.

Poznajmy wiec ofertę hurtowni spożywczej Kuri – miejsca, gdzie słodyczy po prostu warto kupować!

Hurtownia spożywcza Kuri – Twój internetowy sklep ze słodyczami!

Oferta sklepu jest naprawdę bardzo rozbudowana. Zacznijmy jednak od rzeczy najważniejszej – pomimo określenia „hurtowania spożywcza”, firma Kuri nie jest nastawiona jedynie na klientów dużych czy biznesowych. Zakupy w ich sklepie dostępne są również dla standardowych klientów indywidualnych. I co ważne – dla nich również są niezwykle opłacalne.

W przypadku dużych zakupów, gdy kwota zakupu przekracza 500 zł, obowiązuje nas darmowa dostawa. Jednak nawet w sytuacji, gdy musimy za nią zapłacić – ceny są na tyle niskie, że już w przypadku zamówienia nawet kilku, niekoniecznie dużych, opakowań słodyczy, będzie to dla nas rozwiązanie bardziej opłacalne, niż zakupienie ich w tradycyjnym sklepie.

Oczywiście Kuri oferuje swoim klientom opakowania hurtowe, w nich może znajdować się nawet kilka kilogramów słodyczy, lecz dostępne są również opakowania standardowe, takie, które spotykamy w każdym popularnym sklepie.

Sama oferta, jak już wspominaliśmy, jest niezwykle obszerna. Składają się na nią setki produktów, takich jak ciastka, batony, czekolady, chrupki, lizaki, żelki, galaretki, gumy, pianki, wafle i wiele, wiele innych. Każda z tych kategorii jest niezwykle rozbudowana a w sklepie Kuri często trafić można na słodycze, które standardowo nie jest kupić tak prosto.

Hurtownia spożywcza oferuje również słodycze różnych marek, od mniej do bardziej znanych, każda z wymienionych słodkości występują również w różnych wariantach smakowych, każdy więc znajdzie tutaj coś dla siebie.

Poza standardowymi słodyczami, nie można nie wspomnieć o słodyczach okolicznościowych, dedykowanych konkretnym świętom czy dniom takim, jak Halloween. Słodycze tego typu będą idealnym dodatkiem na wszelkiego rodzaju imprezy, które będą organizowane z ich powodu.

Zachęcamy do zapoznania się zupełną ofertą hurtowni Kuri – jesteśmy pewni, że olbrzymi wybór i niskie ceny sprawią, że zdecydujecie się na zakup. Każdy z nich będzie prawdziwą oszczędnością, czemu więc nie skorzystać z tak dobrej oferty?

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *